Współpraca

Program SKAUT dla FOTOPIŁKI to świetny sposób na działalność entuzjastów sportu w każdym wieku, możesz generować przychody według własnego harmonogramu. To proste, SKAUCI po prostu popularyzują nasze piłki i przyjmują zamówienia od swoich przyjaciół, rodziny, kolegów z drużyny i członków społeczności - lokalnie i online - a potem zarabiają. FOTOPIŁKI robią resztę.

Czy jesteś uczennicą lub uczniem, która gra lub kocha sport?
Czy jesteś zaangażowany w jakiś klub lub grupę sportową?
Jeśli masz silną obecność w mediach społecznościowych z wieloma osobami obserwującymi program Instagram i Twitter lub przyjaciółmi z Facebooka- dołącz do naszej grupy jako SKAUT.
Czy rozmawiasz z innymi na imprezach sportowych Twojego dziecka w klubie lub na szkolnych rozgrywkach, z nauczycielem, trenerem?
Zasugeruj nasze oryginalne piłki jako prezenty, nagrody, upominki.
Może jesteś fotografem pracującym z dziećmi w przedszkolach, szkołach, klubach, podczas imprez, rozgrywek.
FOTOPIŁKI to także okazja do korzystania z naszych pomysłów dla organizatorów imprez, rozgrywek, lig, turniejów, eventów dla dorosłych i dzieci.
Nasze piłki zamawiają również reklamodawcy, sponsorzy i właściciele klubów.
Polecamy nasze spersonalizowane gadżety wszystkim, którzy sprzedają nagrody sportowe, prezenty, upominki, gadżety, którzy wystawiają swoje stoiska podczas imprez, zawodów, uroczystości.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
NASZ CEL, TWOIM CELEM. DOŁĄCZ DO NAS I DZIAŁAJMY WSPÓLNIE.