Zdjęcia na piłkach

Proszę wybierz rodzaj piłki.

Film instruktażowy

Personalizowana piłka ze zdjęciem lub grafiką – sprawdź ofertę FOTOPIŁKI

Znalezienie wyjątkowych prezentów to nie lada wyzwanie. Jeśli lubisz oryginalność, a jednocześnie chcesz, aby obdarowywana osoba lub całe grono zapamiętało Cię na lata, warto postawić na rozwiązania, które do tej pory wydawały się niemożliwe do realizacji.

Gadżety z własnym nadrukiem

Stawiamy na najwyższą jakość i precyzję. Od początków działalności wykorzystujemy innowacyjne techniki druku. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz świetny prezent zarówno dla fana koszykówki, jak i piłki nożnej. Nie zamykamy się również na pasjonatów innych dyscyplin, oferując m.in. krążek hokejowy, piłkę do golfa czy piłkę rugby ze zdjęciem lub własnym nadrukiem.

Odmieniamy pomysł na personalizowany prezent

Bez wątpienia można stwierdzić, że jesteśmy liderem w branży na terenie przeważającej części Europy. Nasze piłki to specjalnie importowane produkty, które nie są dostępne ogólnej w sprzedaży. Wykonywane są według naszych potrzeb – wszystko po to, aby nanoszony na nich nadruk był trwały i wyglądał nienagannie pod kątem wdrażanego projektu, który możesz wykonać w naszym prostym kreatorze dostępnym online. Prezent dla sportowca nigdy nie był łatwiejszy do zamówienia!