Zdjęcia na piłkach

Proszę wybierz rozmiar piłki oraz kształt maski (pola, w którym możesz zaprojektować swój wzór nadruku).

Film instruktażowy

Piłka do footballu ze zdjęciem – nietuzinkowy prezent z dedykacją

Spersonalizowana piłka to wyjątkowy prezent dla każdego miłośnika piłki nożnej. Tego rodzaju gadżet sportowy z nadrukiem może być również oryginalnym nośnikiem reklamowym, wspaniałą nagrodą lub po prostu pamiątką dla bliskich. Jako jedyna firma w Polsce, przy pomocy specjalnej opatentowanej technologii zajmujemy się nanoszeniem zdjęć, tekstów, grafik lub logo na powierzchnie piłek sportowych. Piłki, których używamy, nie są dostępne w sklepach, to starannie wyselekcjonowane i importowane produkty.

Personalizowany prezent jedyny w swoim rodzaju

Piłka nożna ze zdjęciem to oryginalny i personalizowany prezent, ponieważ możesz wybrać zarówno rozmiar piłki, jak i kształt maski (pola, w którym zaprojektujesz swój wzór nadruku). Wzór, który pragniesz umieścić na piłce, jesteś w stanie w prosty sposób stworzyć w kreatorze dostępnym na stronie. Wykonanie projektu sportowego gadżetu ze zdjęciem zajmie Ci więc tylko kilka chwil. W efekcie uzyskasz prezent dla fana piłki nożnej jedyny w swoim rodzaju.

Gadżet dla sportowca

Gwarantujemy, że grafiki na piłkach są trwałe i wyraźne. Piłka ze zdjęciem ma jednak charakter wyłącznie ekspozycyjny i nie służy do grania, choć wygląda jak oryginał. Każda piłka nożna ze zdjęciem jest wykonywana na indywidualne zamówienie. Nie nanosimy grafik automatycznie, a co za tym, idzie, nie oferujemy artykułów masowej produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym. W przypadku pytań prosimy o kontakt.