Zdjęcia na piłkach

Proszę wybierz rozmiar piłki oraz kształt maski (pola, w którym możesz zaprojektować swój wzór nadruku).

Film instruktażowy

Personalizowane piłki do siatkówki ze zdjęciem

Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu związanego z siatkówką, to będziesz zachwycony naszą ofertą. Proponujemy spersonalizowane piłki siatkowe będące idealnym prezentem dla każdego wielbiciela tego pięknego sportu.

Piłka siatkowa to niezwykle popularny sport, który wciąż zyskuje kolejnych zwolenników. Ta z pozoru prosta aktywność fizyczna dostarcza mnóstwa radości, a także pozwala na podjęcie zdrowej rywalizacji w gronie znajomych. Jeśli szukasz prezentu dla fana tego sportu lub zależy Ci na oryginalnej formie promocji swojej firmy, to świetnie trafiłeś! Proponujemy personalizowane piłki do siatkówki ze zdjęciem, które sprawdzą się jako upominek okolicznościowy bądź gadżet reklamowy.

Wygodny kreator, w którym zaprojektujesz wyjątkowy prezent

Przygotowaliśmy wygodny kreator, umożliwiający bezproblemowe zaprojektowanie personalizowanej piłki ze zdjęciem. Wystarczy, że spośród dostępnego asortymentu wybierzesz odpowiedni model piłki, a następnie dodasz zdjęcie i wskażesz miejsce, w którym ma zostać nadrukowane. Całą resztą zajmiemy się my! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.